7 Kasım 2016 Pazartesi

SEO Hocası ve Webtures Blog Kopya Icerigi Kendisininmis Gibi Paylasiyor!

Malumunuz gectigimiz haftalarda SEOHOCASI yani Webtures Google'dan ceza alarak, tum indexlerini filtreye soktu. -60 cezasi olarak bilinen ceza seo hocasi yazilsa bile seohocasi.com adresi artik yer almiyor. Bu cezadan sonra sirket hakkinda biraz okuma yaptim. Adaletsiz buluklarimi sizle paylasmak istiyorum. Eksi'de Webtures basligina bakarken su girisi gordum: https://eksisozluk.com/entry/63947066 beni heyecanlandirdi cunku baska turk seolarin da yabanci icerikleri cevirdigini biliyordum.

Bu giris bahsediyordu ki, dusuk cumleler artik insanlari yoruyormus. Hemen aklimda, malum SEO dunyasinin bir diger tanidik ismi geldi. Her ne kadar onun sirlari ortaya dokulmeden kariyer yapsa da, onun kopya iceriklerini hepimiz okumustuk. Sonrasinda ayni sorunu Webtureste gordum. Herkes ceviri yapabilir ama cevirinin kaynagini vermemek cok buyuk ayiptir.

Birazdan tum detaylari paylasacagim.

1 yorum:

  1. BURSA SEO ‘nun Açılımı, Search Engine Optimization ‘dur.
    Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu denilmektedir. SEO Arama Motoru botlarının sitenizi tarayıp veri oluşturabilmesi için yapılan teknik bir çalışmadır. Her arama motoru farklı sıralama ve kalite kriterleri kullanmaktadır. SEO, internet sitelerinin arama sonuçlarında daha iyi bir konumda çıkması adına yapılan çalışmalardır. Bir SEO ile çalışmak sitenizin daha hızlı, kaliteli gelişmesini ve rakiplerinizden önde olmanızı sağlayacaktır.

    Teknik Eğitim - İdari Danışmanlık - Teknik Danışmanlık - Bursa

    YanıtlaSil